Φίλτρα Αναζήτησης

Φίλτρα Αναζήτησης (εώς)

Αναζήτηση Καθαρισμός Φίλτρων
Ημερομηνία καταχώρησης Τίτλος
24/03/2017 kariera.gr Ημέρες Καριέρας Θεσσαλονίκης 2017 στη Θεσσαλονίκη Γραφείο Διασύνδεσης
22/03/2017 Training course Draw your future! Γραφείο Διασύνδεσης
22/03/2017 Swedish Week 2017 Γραφείο Διασύνδεσης
22/03/2017 Πρόσκληση επιχειρήσεων στις Ημέρες Καριέρας ΑΠΘ 2017 Γραφείο Διασύνδεσης
22/03/2017 Εκδήλωση της Α.Ε. ΤΣΙΜΕΝΤΩΝ ΤΙΤΑΝ με θέμα: «Το σήμερα και το αύριο στην αγορά εργασίας» Γραφείο Διασύνδεσης
21/03/2017 Ανακοίνωση Υποτροφίων Γραφείο Διασύνδεσης
20/03/2017 Πρόσκληση για ξένους συμμετέχοντες σε επιστημονικές εκδηλώσεις στο πλαίσιο Προγραμμάτων Διεθνούς Κινητικότητας Γραφείο Διασύνδεσης
20/03/2017 Ημερίδα «Πολιτισμός και τουρισμός για την οικονομική ανάπτυξη και την αντιμετώπιση της κρίσης» Γραφείο Διασύνδεσης
17/03/2017 Προκήρυξη 3 θέσεων Υποψηφίων Διδακτόρων από το Τμήμα Πληροφορικής Α.Π.Θ. Γραφείο Διασύνδεσης
17/03/2017 Thessaloniki #JobFestival 2017 από το Skywalker.gr Γραφείο Διασύνδεσης
17/03/2017 Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για μετατάξη Εκπαιδυτικών σε θέσεις Ε.ΔΙ.Π. και Ε.Ε.Π. στο . ΤΜΗΜΑ ΤΕΧΝΩΝ ΉΧΟΥ ΚΑΙ ΕΙΚΟΝΑΣ του ΙΟΝΙΟΥ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ Γραφείο Διασύνδεσης
17/03/2017 Mentorship Program by the Hellenic Bioscientific Association of the USA Γραφείο Διασύνδεσης
16/03/2017 Προκήρυξη αγροτικών ιατρείων (Μάρτιος 2017) Γραφείο Διασύνδεσης
15/03/2017 Διημερίδα για την Ανάπτυξη Δεξιοτήτων από την Coaching Evolution International Γραφείο Διασύνδεσης
15/03/2017 Ημέρα Καριέρας στη Media Markt Hellas Γραφείο Διασύνδεσης
15/03/2017 Τριμηνιαίες Υποτροφίες στο πλαίσιο του "Google Summer of Code" Γραφείο Διασύνδεσης
14/03/2017 British Council IELTS Award 2017 Γραφείο Διασύνδεσης
14/03/2017 Διεθνές Συνέδριο με τίτλο "The Future of Education and Youth Work" από τον Οργανισμό Inter Alia Γραφείο Διασύνδεσης
14/03/2017 Προδημοσίευση Ενιαίας Δράσης Κρατικών Ενισχύσεων «ΕΡΕΥΝΩ – ΔΗΜΙΟΥΡΓΩ – ΚΑΙΝΟΤΟΜΩ» (ΕΥΔΕ) Γραφείο Διασύνδεσης
14/03/2017 Επιστημονική συνάντηση Μεταπτυχιακών Φοιτητών, Υποψήφιων Διδακτόρων και Νέων Ερευνητών με θέμα «Τα Βαλκάνια στον Β΄ Παγκόσμιο Πόλεμο (1939-1945)» Γραφείο Διασύνδεσης