ΕΚΕΤΑ/ΙΝΕΒ_Ηλεκτρολόγος Μηχανικός & Μηχανικός Υπολογιστών/Πληροφορική - Αγγελία ΓΔ

Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για υποβολή πρότασης προς σύναψη σύμβασης ανάθεσης έργου, για μία (1) θέση έκτακτου προσωπικού.
Στο πλαίσιο υλοποίησης του ερευνητικού έργου «Fostering Palliative Care of Adults and Children with Cancer through Advanced Patient Reported Outcome Systems» - «MyPal», το Ινστιτούτο Εφαρμοσμένων Βιοεπιστημών (ΙΝΕΒ) του Ε.Κ.Ε.Τ.Α. προσκαλεί τους ενδιαφερόμενους που διαθέτουν τα απαραίτητα προσόντα να υποβάλουν αίτηση συνοδευόμενη από τα απαραίτητα δικαιολογητικά.

Κωδικός Θέσης: ΙΝΕΒ-19-36

Ειδικότητα: Ηλεκτρολόγος Μηχανικός & Μηχανικός Υπολογιστών ή Πληροφορική

Αντικείμενο Θέσης: Σχεδιασμός και ανάπτυξη συστημάτων ηλεκτρονικής υγείας

Παραδοτέα / Αναμενόμενα αποτελέσματα: Ο υποψήφιος που θα επιλεγεί αναμένεται να ασχοληθεί για τις ανάγκες του έργου με τα εξής:
- Σχεδιασμός και ανάπτυξη ψηφιακών ερωτηματολογίων αυτοαναφοράς για ασθενείς
- Σχεδιασμός και ανάπτυξη ψηφιακών εργαλείων για επαγγελματίες υγείας

Τόπος: ΕΚΕΤΑ, 6ο χλμ οδού Χαριλάου - Θέρμης, Θεσσαλονίκη

Προθεσμία υποβολής αιτήσεων και δικαιολογητικών: 30-05-2019 και ώρα 13:00

Αποστολή Δικαιολογητικών: Οι αιτήσεις μπορου?ν να υποβληθου?ν με έναν από τους παρακάτω τρόπους: αυτοπροσω?πως, με εξουσιοδοτημένο πρόσωπο, μέσω ταχυδρομείου, μέσω ταχυμεταφορέα (courier) στη διευ?θυνση:
ΕΚΕΤΑ / Ινστιτου?το Εφαρμοσμένων Βιοεπιστημω?ν (ΙΝΕΒ)
6ο χλμ. Χαριλάου - Θέρμης
570 01 Θέρμη, Θεσσαλονίκη

Στο εξωτερικό μέρος του φακέλου υποβολής της πρότασης θα πρέπει να αναγράφονται ευκρινω?ς τα εξής:
Αι?τηση για την προ?σκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος με αρ. πρωτ. 3002/14.05.2019. Για το έργο «Fostering Palliative Care of Adults and Children with Cancer through Advanced Patient Reported Outcome Systems» - «MyPal»
Τα στοιχει?α του υποψηφι?ου (ονοματεπω?νυμο, διευ?θυνση, τηλέφωνο επικοινωνίας).

Περισσότερες πληροφορίες, για την πρόσκληση, τηλεφωνικά στο 2310 498272 ή στο email: kopani@ certh.gr (υπόψη κα. Φωτεινή Κοπάνη).
Πηγή: Αγγελία Γ.Δ.

Ημερομηνία: 15-05-2019