Καθηγητές/τριες μουσικής στο Κέντρο Πολιτισμού Δήμου Ξάνθης

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗΣ 01/2019

για τη σύναψη σύμβασης ορισμένου χρόνου, επί ωρομισθία, για την πρόσληψη καλλιτεχνικού προσωπικού, καθηγητών μουσικής, με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου επί ωρομισθία από 01.10.2019 έως 30.06.2020, του ΝΠΔΔ Κέντρο Πολιτισμού Δήμου Ξάνθης–Τμήμα Πολιτισμού, που εδρεύει στη Ξάνθη, Πλ. Διοικητηρίου 1Α, σύμφωνα με την διαδικασία του Π.Δ. 524/80 (ΦΕΚ 134/Α/17.07.1980).

Ανακοινώνει την πρόσληψη καλλιτεχνικού μουσικού προσωπικού, με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου επί ωρομισθία, συνολικού αριθμού δέκα (10) ατόμων για την κάλυψη των αναγκών του Δημοτικού Ωδείου του Τμήματος Πολιτισμού του Κέντρου Πολιτισμού Δήμου Ξάνθης, που εδρεύει στη Ξάνθη, και συγκεκριμένα τους εξής, ανά υπηρεσία, έδρα, ειδικότητα και διάρκεια σύμβασης, αριθμού ατόμων (βλ. ΠΙΝΑΚΑ Α), με τα αντίστοιχα απαιτούμενα (τυπικά και τυχόν πρόσθετα) προσόντα (βλ. ΠΙΝΑΚΑ Β):

• Καθηγητής πιάνου
  • Καθηγητής κιθάρας
  • Καθηγητής βιολιού
  • Καθηγητής θεωρητικών μαθημάτων
  • Καθηγητής πνευστών
  • Καθηγητής βυζαντινής μουσικής
  • Καθηγητής μονωδίας
  • Καθηγητής μουσικοκινητικής αγωγής
Η προθεσμία υποβολής των αιτήσεων είναι δέκα (10) ημέρες (υπολογιζόμενες ημερολογιακά) και αρχίζει από την επόμενη ημέρα της δημοσίευσης της παρούσας σε τοπικές εφημερίδες ή της ανάρτησής της στο κατάστημα της υπηρεσίας, εφόσον η ανάρτηση είναι τυχόν μεταγενέστερη της δημοσίευσης στις εφημερίδες, και συγκεκριμένα από 15/06/2019 έως και 24/06/2019 τις ώρες 08:00 έως 14:00.
Πηγή: ΔΙΑΥΓΕΙΑ

Ημερομηνία: 12-06-2019